Хороший крем від тріщин на сосках

Грудне вигодовування - природний процес, закладений природою. Але він часто затьмарюється утворенням тріщин на сосках. Біль стає такою нестерпною, що це штовхає матусь на відмову від годування грудьми на користь дитячих сумішей, хоча існує багато способів, які допоможуть впоратися з цією делікатною проблемою. Наприклад, крем від тріщин на сосках.

Чим не можна мазати груди?
Якщо жінка хоче зберегти грудне вигодовування, то їй заборонено використовувати такі медикаменти:
• крем, до складу якого входить антибіотик. Він застосовується при наявності інфекції і тільки з дозволу лікаря;
• йод, зеленка – спиртовмісні розчини, пересушують ніжну шкіру.
• компреси з алкоголем.
Як правильно лікувати травмовані соски?

трещины на сосках крем

Неглибокі тріщини без гнійних виділень можна вилікувати будинку. Але все ж краще сходити на огляд до лікаря-мамолога. Він допоможе налагодити грудне вигодовування, поправити захоплення. Так тріщин не будуть утворюватися знову. У лікуванні такого роду пошкоджень відмінно показали себе мазі, креми, гелі. Їх асортимент великий, ціни теж варіюються. Через їх різноманіття складно зробити правильний вибір.
Перш за все, потрібно звернути увагу на склад. Він повинен бути абсолютно безпечним, нетоксичним для матусі і її малюка під час грудного вигодовування. Цими властивостями володіє бальзам «Рескінол дитячий», що містить виключно натуральні компоненти, вітамін Е, різні цілющі і мінеральні масла, а також не має побічних ефектів. Дуже важливо те, що в ньому відсутні гормони й антибіотики. Тому його не потрібно змивати. Препарат ідеально підходить годуючої матусі, як лікувальний крем від тріщин на сосках.
Бальзам пом’якшує шкірні покриви, підвищує їх еластичність. Також володіє відмінним регенераційні дією. «Рескінол» створює невидиму плівку, захищаючи сосок.
На пошкоджену ділянку його рекомендується наносити щодня.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ