Як позбутися від синяка?

Синці - це гематоми або, іншими словами, синці, які з'являються на тілі з різних причин. Зазвичай подібні дефекти утворюються внаслідок ударів або сильних укусів. Але також їх поява може бути наслідком підвищеної крихкості кровоносних капілярів і судин. Невеликі гематоми не викликають занепокоєння і проходять самостійно протягом 1-2 тижнів. Але якщо мікротравма знаходиться на видному місці тіла, зрозуміло, виникає потреба знайти спосіб як позбутися від синяка. Для цієї мети можна вдатися до народних засобів.

Лікуємо гематоми вдома
Для усунення синців пропонуємо скористатися кількома народними засобами:
• відразу після отримання травми прикладіть холод до місця удару, наприклад, загорнутий в махровий рушник лід. Тримати такий компрес потрібно 15-20 хвилин, не допускаючи виникнення больових відчуттів від холоду;
• при ударі руки або ноги бажано тримати травмовану кінцівку піднятою вгору, для зменшення припливу крові до гематоми;
• йодна сітка – ще один хороший спосіб лікування.
Але як позбутися від синяка, якщо у вас запланована важлива зустріч і немає часу чекати, поки гематома пройде самостійно? У таких випадках доцільно скористатися аптечними ранозагоювальні препаратами.
Бальзам проти гематом
Якщо у вас утворився синець на обличчі, руці, нозі або будь-який інший частини тіла, для швидкого загоєння гематоми фахівці радять застосувати унікальний природний бальзам «Рескінол», в складі якого присутні тільки натуральні компоненти. Цей препарат здатний прискорити процес загоєння будь-яких ран – просто нанесіть його рясним шаром на місце гематоми і незабаром ви побачите результат. «Рескінол» ефективно знімає набряклість, відновлює структуру шкіри і має протимікробну дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ