Як швидко вилікувати садно?

При щоденному виконанні побутових справ, на виробництві або під час заняття спортом легко отримати садно. Така травма не є небезпечною для здоров'я людини, але несвоєчасне і неправильне її лікування може спровокувати чимало проблем і істотно ускладнити процес загоєння. Як швидко вилікувати садно і не допустити поширення інфекції? Достатньо ознайомитися з простими рекомендаціями фахівців.

Самостійне лікування невеликих саден
При отриманні травми слід виконати наступні дії:
• ретельно промити уражену ділянку проточною водою, при сильному забрудненні рани краще використовувати мильний розчин, це допоможе запобігти проникненню інфекції;
• в разі незначного кровотечі до рани слід докласти на кілька хвилин давить або стерильний бинт;
• теплі ванночки з морською сіллю добре використовувати для зволоження пошкодженої ділянки, але при цьому доведеться трохи потерпіти дискомфортні і хворобливі відчуття;
• для якнайшвидшого загоєння садно потрібно обробити антисептиком, наприклад, перекисом водню, а краї рани слід акуратно змастити йодом або зеленкою.
Багатьох цікавить, як швидко вилікувати садно і для цих цілей фахівці радять використовувати мазі, що володіють антибактеріальним ефектом. Але асортимент таких препаратів в аптеках досить широкий, як вибрати найбільш ефективний і безпечний для здоров’я засіб?
Що не має аналогів ранозагоювальний бальзам
Препарат «Рескінол», створений на основі природних компонентів, сприяє швидкому загоєнню будь-яких ран, в тому числі і інфекційних. Бальзам пригнічує розвиток запальних і гнійних процесів, зволожує і живить шкіру, допомагає рані швидше затягнутися. Досить нанести мазь на уражену ділянку і при необхідності, покрити пов’язкою з ізолюючим шаром.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ