Як позбутися опіку?

Своєчасна допомога відіграє важливу роль при опіку шкіри. В першу чергу, потрібно охолодити пошкоджене місце, промивши його прохолодною водою. Обережно: при впливі льоду клітини в районі опіку відмирають. Користуватися маслосодержащей засобами також небезпечно, ваша мета - висушити ранку. При сильному опіку, коли з'являються пухирі, ні в якому разі не варто їх проколювати - це може привести до зараження.

Народна медицина.

Багато хто чув про «бабусині» методи лікування, але їх наслідки також можуть принести шкоду.
Основні помилки:
• Зубна паста. Насправді, небезпечна своїм хімічним складом: при нанесенні на уражену ділянку збільшується ризик інфікування.
• Лимон – сприяє запаленню пошкоджених тканин.
• Масло – хороша живильне середовище для росту бактерій.
• Картопля -усугубляет поразку і збільшує ризик інфікування.
Чинними способами позбавлення від опіку можуть вважатися поодинокі рекомендації. Наприклад, сметана – але тільки при сонячних опіках, вона зволожить шкіру і пом’якшить загар. Бодяга – може допомогти лише, коли шкіра вже загрубіла і залишилися видно рубці. Пов’язки, змочені в настоянці з кори дуба, також сприяють швидкому лікуванню. Але, їх не слід прикладати до відкритого опіку. Доречними вони будуть при незначних пошкодженнях.
рекомендації фахівців
У домашніх умовах перший засіб аптечної медицини – «Пантенол» у формі спрею або мазі. Він знижує ризик інфекції і знімає запалення. Вважається хорошим засобом проти сонячних опіків і деяких термічних ушкоджень.
Для всіх видів і стадій опіку ідеально підійде бальзам «Рескінол». Він містить тільки натуральні речовини: мед, прополіс, муміє, вітамін Е, березовий дьоготь. При першому ж нанесенні він допомагає позбутися від опіку, знімає біль і запалення, знезаражує уражену ділянку шкіри, а в подальшому сприяє швидкому загоєнню будь-яких видів опіку, регенерує ушкоджені тканини.
Будьте обережні з вогнем, але при необхідності використовуйте правильні методи лікування.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ