Як позбутися від тріщин на п'ятах?

Шкіра являє собою еластичний шар епідермісу. На п'ятах вона товщі. Але, в силу того що вони приймають основне навантаження при ходьбі, шкіра на п'ятах швидко огрубевает. Більшість людей самостійно доглядає за п'ятами, використовуючи пемзу, скраби, спеціальні прилади для видалення ороговілого шару шкіри. Надмірне захоплення механічним пілінгом може привести, замість бажаного, до зворотного результату. Шкіра на п'ятах стоншується і покривається спочатку дрібними, а потім і великими тріщинами. Зволожуючі засоби дають, як правило, скороминущий ефект.

Як позбутися від тріщин на п’ятах за допомогою народних засобів?
Використовуючи багатовікові рецепти народної медицини, можна спробувати позбутися від п’яткових тріщин. Неглибокі ушкодження шкірного покриву можна усунути за допомогою господарського мила, медичного клею, картопляного лушпиння, ванночок з лікувальними травами, компресів.
Але цього недостатньо для отримання «рожевих п’ят», так як не відбувається регенерації шкірного покриву.

Як позбутися від тріщин на п’ятах за допомогою сучасних лікарських засобів?
Сучасна фармацевтика пропонує широкий вибір лікарських засобів: бальзами, креми, мазі. Купуючи їх в аптеці, слід звертати увагу на протипоказання, так як входять до їх складу сильнодіючі препарати можуть викликати алергічну реакцію.
Швидкому загоєнню тріщин сприяє нанесення бальзаму «Рескінол». До його складу входять не мають протипоказань натуральні компоненти: масло обліпихи і зародків пшениці, муміє, прополіс, мед, живиця, вітамінний комплекс.
Використання «Рескінола» допомагає не тільки в усуненні тріщин, а й відновлює структуру шкіри, надаючи при цьому знеболюючий і зволожуючий ефект. Бальзам вневозрастной і з успіхом застосовується при лікуванні дітей і дорослих. «Рескінол» можна використовувати і в профілактичних цілях, завдаючи раз в тиждень на здорову шкіру стоп.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ