Як лікувати гематому, 5 народних методів

Гематому можна отримати в результаті удару, падіння або удару об тверду поверхню. Така травма є підшкірний синець, що утворився внаслідок розриву судин. Зовні гематома виглядає як синяк. Якщо травма незначна, вона проходить самостійно через тиждень, але багатьох цікавить, як лікувати гематому, щоб прискорити процес загоєння.

Прибираємо гематому народними засобами
Найбільш поширеними засобами народної медицини є:
1. Холод (змочений в холодній воді рушник, загорнутий в хустку лід або холодний предмет) доцільно прикладати тільки до свіжих ран, не більше ніж на 20 хвилин. Така маніпуляція сприяє поліпшенню кровообігу і зняття набряку.
2. Алое – необхідно розім’яти лист рослини і змішати отриману кашку з медом. Компрес слід прикладати до рани на 20 хвилин.
3. Капустяний лист – володіє відмінним розсмоктуючу дію. Потрібно видавити сік з листа, змочити в ньому ватний тампон і прикласти до гематоми.
4. Картопля – прискорює регенерацію тканин. Натріть сиру овоч на дрібній тертці і отриману кашку прикладіть до хворого місця.
5. Натуральний мед з полином – приготуйте суміш 1: 1 і промажте область пошкодження, такий компрес сприяє нормалізації кровообігу і зняття набряклості.
Але як лікувати гематому, якщо рана сильно болить і народні засоби вже не допомагають? У цьому випадку потрібно використовувати спеціальні лікарські препарати.
Яке ранозагоювальний засіб вибрати?
Для розсмоктування гематом, незалежно від місця їх локалізації, успішно застосовується натуральний бальзам «Рескінол». Біологічно чисті речовини, що входять до його складу, швидко відновлюють структуру шкірних покривів, перешкоджають зараженню рани інфекцію, зменшують біль і набряклість. Наносити «Рескінол» на гематому необхідно рясним шаром.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ