Як лікувати пролежні, 4 стадії розвитку

Лежачі хворі часто страждають від пролежнів - пошкоджень шкірних покривів в результаті порушеного кровообігу. Поганий догляд за хворим може погіршити ситуацію, оскільки в утворилися на тілі рани легко проникає інфекція. Про те, як лікувати пролежні, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Усуваємо проблему.

Перш ніж говорити про те, як лікувати пролежні, потрібно розуміти, що дане захворювання має 4 стадії розвитку і спосіб лікування залежить саме від поточного стану шкіри хворого.
1. Перша стадія характеризується ущільненням і почервонінням шкірних покривів. Лікування полягає в обробці шкіри розчином марганцівки або перекисом водню.
2. Друга стадія – утворення невеликих пухирів і мокли ран. Для усунення проблеми використовуються спеціальні підсушують пов’язки, також можна застосувати присипки або картопляний крохмаль.
3. На третій стадії спостерігається початок некротичних процесів, лікування полягає в комбінації народних засобів і аптечних препаратів. Добре допомагають компреси з козячого жиру, цибулі та солі (в рівних пропорціях), а також мазі Левомеколь, Бепантен, Солкосерил.
4. Глибокі пролежні четвертої стадії важко піддаються лікуванню, іноді єдиним виходом є оперативне втручання і подальше застосування ранозаживляющих препаратів.
Високоефективний засіб для лікування пролежнів
Щоб не допустити серйозних ускладнень, необхідно своєчасно вживати заходів щодо усунення захворювання і кращим засобом, згідно думки фахівців, є бальзам «Рескінол». Завдяки вмісту в його складі комплексу корисних, природних речовин, препарат сприяє зниженню запального процесу і активізує регенерацію тканин. Бальзам успішно використовується для лікування навіть глибоких гнійних ран, наносити його слід рясним шаром і прикривати стерильною пов’язкою.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ