Як лікувати запалення кутикули?

Справжньою проблемою для більшості людей є запалена шкіра навколо нігтя. Кутикули пальців рук часто схильні до всіляких механічних пошкоджень, різних заражень, в тому числі і грибкових. Цей процес супроводжується почервонінням, хворобливістю, набряком, часом гнійними виділеннями. Якщо ви помітили ці симптоми, то терапію потрібно почати негайно. На ранніх стадіях такі явища ліквідуються набагато швидше.

 

Що викликає запалення кутикули?
Основними причинами є:
• задирки;
• неакуратно зроблений манікюр;
• патогенний грибок;
• неправильний догляд за руками;
• порізи або удари;
• алергія.
Ви не знаєте, як лікувати запалення кутикули, тому не вживаєте ніяких заходів? А в цей час дискомфорт зміниться нестерпним свербежем і запалення посилиться. До того ж, пошкоджена шкіра – сприятливе середовище для мікроорганізмів, здатних викликати більш серйозні захворювання. Як підсумок: постраждає весь ніготь.
Універсальний засіб
Надійним і перевіреним помічником в цьому випадку стане комплексний препарат – бальзам «Рескінол». Спеціально розроблений унікальний склад включає в себе ідеальну комбінацію природних, біологічно чистих продуктів. Натуральні компоненти дозволяють значно збільшувати швидкість загоєння пошкодженої кутикули, обезболівая і дезинфікуючи.
Важливим є відсутність гормонів та антибіотиків. Препарат абсолютно не токсичний і не викликає алергії.
Чим раніше ви почнете використовувати мазь, втерев її в запалену ділянку шкіри, тим швидше і якісніше відбудеться регенерація. Рекомендується щодня наносити препарат на пошкоджену ділянку, до повного його відновлення. Більш детально дізнатися, як лікувати запалення кутикули правильно, можна вивчивши інструкцію.
«Рескінол» – універсальний засіб, яке завжди повинно бути в домашній аптечці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ