Як лікувати забій?

Травми легкого ступеня допустимо лікувати в домашніх умовах, але якщо рана серйозна, з не проходить болем, сильним набряком і великої гематомою, - краще звернутися до лікаря. Удари часто виникають внаслідок удару і характеризуються закритим пошкодженням тканин і м'язів. Біль, припухлість і гематома - основні ознаки подібних травм.

Найбільш помітні симптоми протягом перших двох днів після травмування. При незначному пошкодженні вони проходять самостійно протягом двох або трьох тижнів. Вивчивши правила надання першої допомоги при ударах, можна істотно прискорити процес загоєння рани.

Як лікувати забій, надання першої допомоги
1. Прикладання холоду до пошкодженої поверхні дозволить зменшити припухлість і зняти больові відчуття за рахунок звуження судин.
2. Якщо спостерігається пошкодження шкірного покриву, слід промити рану чистою водою і обробити перекисом водню. Для зниження болю допускається прийом знеболюючих препаратів.
3. Хворому рекомендується забезпечити пастельний режим і накласти на ушкоджену ділянку фіксуючу пов’язку.
Удари суглобів і внутрішніх органів вимагають негайної госпіталізації потерпілого, самолікуванням в таких випадках займатися небезпечно.
Найкраще ранозагоювальний засіб
Як лікувати забій в домашніх умовах? Відмінним засобом є бальзам «Рескінол». Це унікальний препарат, який не має аналогів. У його склад входять натуральні, біологічно активні і безпечні для здоров’я людини компоненти. Бальзам ефективний при різних ударах, сприяє відновленню вихідної структури шкіри і тканин, знімає запалення, знижує больові відчуття, перешкоджає проникненню в рану інфекцій і запобігає виникненню серйозних ускладнень. Нанесіть мазь рясним шаром на пошкоджену ділянку і через кілька годин ви помітите поліпшення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ