Як розсмоктати синяк?

Синяк найчастіше з'являється в результаті удару або удару, іноді після косметичних або медичних процедур. Але якою б не була причина його виникнення, навряд чи комусь сподобається ходити з таким «прикрасою», тому при появі підступної синяви на тілі або обличчі все відразу ж хочуть дізнатися, як розсмоктати синяк швидше.

Що потрібно зробити відразу після удару або забою.

Синяк з’являється в тому місці, де відбувається розрив дрібних судин. Після розриву під шкіру ллється кров і концентрується в пошкодженому місці, утворюючи синє або червоне пляма. Екстрена допомога при забитті або ударі може врятувати вас від набряку та поширення подальшого крововиливу. Вона полягає в холодних компреси, які потрібно покласти на постраждалу ділянку якомога швидше.
Подальше лікування синців
Потім, лікування полягає в наступному:
• прогріванні місця синяка;
• накладення розсмоктуючих компресів;
• використанні аптечних засобів.
Народна медицина радить робити компреси кілька разів на день. Серветки, змочені в сольовому розчині допоможуть як розсмоктати синяк, так і попередити розвиток набряку і запалення.
Медикаментозні засоби, наприклад, мазі або гелі теж прекрасно справляються з цим завданням. Вони відмінно допомагають зняти больові відчуття від синців, продезінфікувати пошкоджену ділянку і загоїти шкірні покриви після травми. Особливо важливо в розсмоктуванні синяка відновити травмовані судини і зміцнити їх стінки, які стоншуються після розривів. Хороші результати при лікуванні синців дає препарат «Рескінол». Це бальзам, який поєднує безліч ефірних і рослинних олій, вітамінів та інших корисних для організму натуральних інгредієнтів. Наносячи «Рескінол» регулярно з моменту появи синця, ви досягнете його розсмоктування за кілька днів і при цьому без шкоди для шкіри.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ