Як прибрати гематому в домашніх умовах

При ударі або падінні на обличчі й тілі можуть утворитися гематоми - скупчення згустків крові під шкірою в результаті пошкодження судин. Такі травми зазвичай не становлять небезпеки і проходять самостійно, час загоєння безпосередньо залежить від їх локалізації. Наприклад, синці на обличчі сходять за один тиждень, на руках і тілі - за два тижні, на ногах - за один місяць. Як прибрати гематому швидко? Для цього необхідно використовувати народні засоби в комплексі з аптечними препаратами.

Як прибрати синець в домашніх умовах?
При незначних травмах фахівці рекомендують виконати наступні маніпуляції:
• прикласти холод до ушкодженої ділянки шкіри не більше ніж на 15 хвилин. Як холодного компресу можна використовувати будь-який охолоджений предмет або загорнутий в махровий рушник лід. Слід уникати прямого і тривалого контакту шкірних покривів з холодом;
• через 2-3 дня після отримання травми можна скористатися теплими компресами (грілкою з водою або мішечком з сіллю), які потрібно прикладати до гематоми три рази в день не більше ніж на півгодини;
• ефективним розсмоктує засобом, який поліпшує циркуляцію крові, є йодна сітка;
• кашка з картопляного крохмалю і води добре знімає набряклість і почервоніння;
• протерши травмовану ділянку настоянкою прополісу можна прискорити загоєння рани.
Але як прибрати гематому, якщо вона досить велика і болюча? У цьому випадку не обійтися без аптечних лікарських препаратів.
Який засіб вибрати?
Для швидкого усунення синця з будь-якої ділянки тіла рекомендуємо скористатися бальзамом «Рескінол». До його складу входять біологічно чисті, природні та безпечні для організму речовини, які надають розсмоктуючу, протизапальну і відновлює дію. Такий засіб має завжди перебувати в домашній аптечці.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ