Як прибрати подразнення на шкірі?

Практично кожен хоч раз у своєму житті стикався з роздратуванням шкіри. Воно може виникнути на будь-якій ділянці тіла і доставити масу незручностей - разом з ним з'являється почервоніння, печіння, свербіж, лущення і навіть хворобливі відчуття. Ніхто не хоче відчувати дискомфорт, тому виникає питання: як прибрати подразнення на шкірі?

Для початку необхідно з’ясувати, що послужило причиною виникнення проблеми. Само по собі роздратування не є хворобою, але воно може бути симптомом ряду захворювань: порушення травлення, збоїв ендокринної системи, цукрового діабету. Крім цього, джерелом недуги, найчастіше, є недотримання правил особистої гігієни, алергія на миючі засоби та косметику, несприятливий клімат, гоління, речі з синтетичних матеріалів. Визначити джерело допоможе фахівець: вкаже на подразник і призначить лікування. Зазвичай, першопричина криється всередині організму, на усунення піде досить багато часу. Але зовнішні ознаки доставляють дискомфорт, хочеться позбутися від них швидше. Як прибрати роздратування на шкірі?
Можна вдатися до народних способів:
• компреси з маслом чайного дерева або відваром ромашки;
• ванночки з содою;
• примочки з в’язким розчином;
• обробка йодом або фукорцином.
Крім цього, існують засоби сучасної медицини – креми, мазі. Одним з найефективніших засобів є швидкодіючий бальзам «Рескінол». До складу препарату входять ефірні масла рослин, вітаміни, муміє і прополіс. Завдяки цілющу силу натуральних компонентів засіб усуває запалення, знімає почервоніння, позбавляє від болю, відновлює цілісність шкіри. Має антибактеріальну дію. Покращення помітні вже після першого застосування.
«Рескінол» – помічник в боротьбі з роздратуванням шкіри за доступною ціною.

убрать раздражение на коже

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ