Як зменшити свербіж після подряпини?

Багатьох хвилює питання, як зменшити свербіж після подряпини, який доставляє масу неприємностей. Сверблячка - це роздратування шкірних рецепторів, внаслідок якого з'являється непереборне бажання почухати це місце. Однією з поширених причин такого прояву є психологічний фактор. В результаті травми ми відчуваємо почуття стурбованості і тривоги, навіть якщо пошкодження незначне. Це природна реакція організму на пошкодження цілісності шкірного покриву.

Що можна зробити?

Перш за все, потрібно заспокоїтися і не впадати в паніку. Деякі люди болісно реагують на будь-які пошкодження і просто не переносять вигляду крові. Як зменшити свербіж після подряпини і чим можна його прибрати, – питання актуальне і для дорослих, і для дітей. Особливо сприйнятливі діти, у них бажання здерти пов’язку і розчесати травмоване місце виникає найчастіше. Ні для кого не секрет, що робити цього в жодному разі не можна (велика ймовірність занести інфекцію).
Можна до ранки прикласти лід або холодну пов’язку, яка зможе знизити чутливість і зменшить бажання почухатися. Невелике свербіння може виникати і при заживанні ранки. У цьому випадку утворюється корочка, яка викликає відчуття стягування і виникає свербіж. Можна заспокоїти себе тим, що якщо свербить скоринка, значить, подряпина благополучно заживає.
В цьому випадку можна тільки пом’якшити кірку, завдавши на неї лікувальний засіб. Одним з таких бальзамів на натуральній основі, які мають ранозагоювальну дію є «Рескінол». Він швидко зніме свербіж і печіння, і допоможе відновити цілісність шкірного покриву. Мати такий засіб на озброєнні повинен кожен – бальзам володіє широким дією і допомагає при більшості мікротравм, опіках і навіть обмороженнях.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ