Як вилікувати синяк?

Майже всі люди хоч раз стикалися з такою проблемою, як поява синців. Найчастіше їх виникненню сприяє людська необережність (удари об гострі кути, падіння і т.д.). Безумовно, велика частина синців доводиться на дитинство і підлітковий період, а й дорослі не застраховані від появи гематом. Якщо дана неприємність торкнулася особи, то це не тільки гарантує больові відчуття, але ще і сильно псує зовнішній вигляд. Зрозуміло, кожна людина, яка на собі відчув цю неприємність, хоче дізнатися, як вилікувати синяк швидко і ефективно.

Чому з’являються синці?
Синці (гематоми) – результат крововиливу всередину шкіри, які відбуваються, коли розриваються дрібні судини. Чим більше кількість витекла крові, тим болючіше і крупніше буде гематома. Синяк має властивість «вицвітати» – по мірі розсмоктування міняти забарвлення. Так виходить через взаємодію гемоглобіну з різними пігментами, (від жовтого до фіолетового) і вступу з ними в різні реакції.
Методи лікування
• Відразу після травми треба використовувати холодний предмет. Можна замотати в марлю лід і прикласти його до травмованої частини тіла, або скористатися спеціальними охолоджуючими пакетиками, які можна купити в аптеці. Необхідно знати, що сніг і лід в чистому вигляді прикладати не можна, так як це загрожує обмороженням, адже вплив холоду має тривати не менше 15 хвилин.
• Одним з найбільш доступних засобів є сіточка з йоду. Її наносять ватною паличкою на забите місце.
• Якщо синяк не так на обличчі, то можна скористатися бодягою. Але в області навколо очей її категорично заборонено використовувати, так як існує ризик отримати сильне роздратування шкіри і свербіж.
Якщо всі методи випробувані, а як вилікувати синяк швидко так і не вдалося дізнатися шляхом експериментів з народними засобами, то можна скористатися перевіреним препаратом – бальзамом «Рескінол». Він допоможе усунути гематому в найкоротші терміни, до того ж засіб продається майже в кожній аптеці, а ціна на нього цілком доступна.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ