Як вилікувати садно?

Хоча б раз у житті кожної людини доводилося стикатися з різними травмами, найбільш поширеними з яких є садна, які утворюються внаслідок механічного пошкодження шкірних покривів. Такі рани можна отримати при виконанні щоденних побутових справ, під час занять спортом або на роботі. Діти часто отримують садна на долонях і ліктях. Кілька порад дозволять вам дізнатися, як вилікувати садно в домашніх умовах і не допустити проникнення в рану інфекції.

Самостійне лікування саден
1. В першу чергу необхідно потурбуватись про усунення можливих забруднень, для цього рекомендується ретельно промити садно чистою водою.
2. Пошкодження епідермісу нерідко супроводжується невеликою кровотечею. Зупинити його можна за допомогою стерильної марлевої пов’язки або шляхом обробки рани ватним тампоном протягом 10-15 хвилин.
3. Для виключення зараження пошкодженої ділянки шкідливими мікробами, рекомендується використовувати антисептичні розчини (перекис водню або мильний розчин). Краї садна потрібно акуратно обробити йодом або зеленкою.
Якщо на місці пошкодження спостерігається набряк, почервоніння і нагноєння, не варто шукати спосіб, як вилікувати садно самостійно, краще негайно звернутися за допомогою до фахівця, щоб уникнути серйозних наслідків.
Ефективне ранозагоювальний засіб
Якщо ви ведете активний спосіб життя, якщо ваша робота часто супроводжується незначними травмами або якщо у вас є діти, радимо завжди тримати в домашній аптечці бальзам «Рескінол». Це засіб – перший помічник при саднах, порізах, ударах і багатьох інших проблемах зі шкірою. До складу препарату входять тільки природні компоненти, що сприяють зняттю болю, набряку і почервоніння, що прискорюють процес регенерації тканин, а також надають протимікробну дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ