Як вибрати мазь від пролежнів

Пролежнями називають виразки, які утворюються на тілі страждає важкими захворюваннями людини. Причиною їх появи є довга відсутність рухової активності і порушення процесу кровообігу. Якщо вчасно не приділити уваги цій проблемі, існує ризик виникнення ускладнень у вигляді некрозу тканин і поширення інфекції по всьому організму. Для профілактики і лікування такої недуги рекомендується використовувати спеціальну мазь від пролежнів.

Який препарат вибрати?
Перш ніж визначитися, яку мазь від пролежнів придбати, необхідно звернути увагу на наступні чинники:
• локалізація ран;
• розміри пролежнів;
• стадія запального процесу;
• ступінь некрозу тканин.
Якщо проблемні ділянки шкіри почервоніли, спостерігається утворення пухирів і дрібних виразок, для лікування підійдуть препарати, які надають протимікробну дію, прискорюють кровообіг і регенерацію тканин – Альгофін, Солкосерил, Сульфаргин, Вулнузан, цинкова мазь. Якщо на тілі з’явилися глибокі гнійні виразки, рекомендується використовувати Левосин, Ируксол, Бепантен, Куріозон, Декспантенол. Не варто затягувати лікування, в іншому випадку єдиним виходом усунення проблеми стане хірургічне втручання.
Засіб від пролежнів
Унікальний бальзам «Рескінол» складається з комплексу природних компонентів, завдяки чому сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі, ефективно усуває патогенну мікрофлору, перешкоджає запаленню і зараження ран інфекцією. Після нанесення бальзаму на пролежні починається активний процес відновлення вихідної структури тканин. Крім того, препарат має зволожуючу і пом’якшувальну дію на шкірні покриви. «Рескінол» використовується для лікування як незначних пролежнів, так і глибоких, великих ран.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ