Як загоїти рану?

Рани, укуси комах, дрібні порізи, подряпини або незначні удари - це те, без чого не обходиться наша повсякденна, активне життя. Проте, мало кому хочеться відчувати болючі відчуття, викликані перерахованими вище явищами. Кожен намагається, як можна швидше позбутися від дрібних травм шляхом прискорення їх лікування і загоєння. На жаль, далеко не завжди дотримуються елементарних правил дезінфекції та обробки ран, а тому, процес загоєння може затягнутися на тижні, а то й місяці.

Типи ран і їх обробка
Рана – це відкрите пошкодження шкірного покриву, порушення цілісності слизових оболонок, спричинених шляхом механічної дії. Наявність рани супроводжується больовими відчуттями, кровотечею, в окремих випадках – інфікуванням і гноїння. Щоб правильно і швидко загоїти рану, необхідно встановити її тип. Найбільш поширеними за механізмом впливу є термічні рани (опіки) і рани, викликані зовнішньою силою:
• Порізи.
• Подряпини.
• Садна.
• Колені, вогнепальні, рвані, кусання, скальпована рани.
Кожна з ран потребує виключно індивідуальної обробці, але загальними правилами надання першої допомоги при отриманні подібних травм є: швидкість, чистота і стерильність. Після надання невідкладної допомоги, необхідно продовжувати лікування рани до її повного загоєння.
Прискорюємо процес загоєння
Загоїти рану – справа не легка, що вимагає безлічі зусиль і часу. Значно прискорити і полегшити цей процес можна за допомогою універсального засобу «Рескінол». Мазь надає бактерицидну і протизапальну дію. Натуральні компоненти дбайливо доглядають за шкірою, не викликаючи алергічних реакцій. «Рескінол» знеболює рану і сприяє її швидкому загоєнню.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ