Якою маззю мазати забиття?

Забій - це пошкодження м'яких тканин закритого типу. З цією травмою ми стикаємося досить часто. Постраждати можуть різні ділянки нашого тіла і ступінь пошкодження відрізняється в залежності від сили травмуючого фактора і супутніх обставин. У ряді випадків, забій благополучно піддається домашньому лікуванню і досить скоро проходить.

Після чергового падіння або удару виникає питання - який маззю мазати удари? Наша мета знеболити, позбутися від синяка і перемогти припухлість.

Класифікація мазей від забиття
Аптеки переповнені гелями і мазями, які віщують швидке одужання удару. Давайте розберемося: тіпізіруя ці кошти і виберемо ефективне.
Охолоджуючі. Зазвичай в складі присутній арніка або ментол. Завдяки холодному тілу ефекту зменшують біль і борються із запаленням. Їх наносять тоненьким шаром в перші пару днів після пошкодження. Втирати їх не слід. Приклади подібних мазей: Венорутон, Арнігел і т. Д.
З лікарських трав. Основним завданням таких мазей є боротьба з припухлістю і користуються ними на заключному етапі лікування. Приклади: Вітатека, Живокост, Бадяга і інші. Є одне виключення – бальзам «Рескінол». У його складі прополіс, живиця, муміє, терпенові і обліпихи олії, березовий дьоготь та інші природні компоненти. Рескінол має антисептичні, що загоюють, відновлюють, протизапальні, знеболюючі властивості, корисними на всіх етапах лікування.
Розігріваючі. Починаємо використовувати через пару днів після травми і мажемо не довше ніж тижні. Завдяки бджолиної отрути і перцю в складі, покращують кровообігу і ефективні в знятті синців. Приклади: Випросал, Фіналгон, Ефкамон.
Нестероїдні протизапальні. Перші пару днів застосовують при найсильніших ударах. Вони мають потужний анестезуючу дію. З обережністю застосовують при травмах обличчя. Ефективні в лікуванні гематом і боротьбі з запальними процесами. Приклади: Троксевазин, Ортофен, Індовазин, Гепарин.
Який маззю мазати удари, вибирати Вам. Незайвим буде порадитися з лікарем.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ