Колінний суглоб після травми: чим лікувати

Переважна більшість людей так чи інакше стикалися з проблемою травми коліна. Нерідко ушкодження відбувається в процесі великого навантаження, під час занять спортом або активного відпочинку. Часто цю травму схильні професійні спортсмени, люди у віці, артисти і ті, хто страждає на остеопороз.

Колінний суглоб після травми: чим лікувати і як розпізнати?

Гострі травми колінного суглоба часто трапляються при прямому ударі в коліно, його неприроднім вигинанні або при падінні. Основними ознаками травми є:
• нестерпний біль;
• набряк відразу після травми;
• синець;
• оніміння в області коліна або гомілки;
• холод і поколювання;
• зміна кольору шкірних покривів в місці пошкодження.
Зверніть увагу: якщо ви пошкодили коліно і маєте можливість відправитися до лікаря – зробіть це негайно. Багато хвороб колін розвиваються поступово. Краще отримати професійну допомогу і своєчасно вилікувати колінний суглоб після травми, ніж лікувати запущений стан.

коленный сустав после травмы

Екстрені заходи такі: дотримання повного спокою, під коліно бажано підкласти подушку, а також зафіксувати суглоб, але не дуже туго, щоб уникнути набряклості нижче ураженої області.
Якщо ви використовуєте мазі для зняття симптомів, то зверніть особливу увагу на універсальні засоби – такі, як «Рескінол». До його безперечних плюсів можна віднести склад – повністю з натуральних інгредієнтів, і комплексний вплив на пошкоджені ділянки. Це засіб бореться із запаленнями, зменшує набряклість, знезаражує (цей пункт особливо важливий у випадках, якщо при травмі була отримана садно або рана). Акуратними рухами нанесіть бальзам і буквально протягом декількох годин настане полегшення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ