Котяча подряпина, чим лікувати?

Коли дряпає кішка - це не тільки боляче і неприємно, але і дуже прикро, особливо якщо це улюблений вихованець. Звичайно, ви можете покарати пухнастого друга, але потрібно подумати, що робити з травмою. Залишати на самоплив такі пошкодження не можна, навіть маленька, нешкідлива на перший погляд подряпина може інфікуватися і принести багато неприємностей. Недолікованість подряпини можуть сильно хворіти і залишати неестетичний рубці на шкірі.

Що може знадобитися?

Відповідаючи на питання – чим лікувати котячу подряпину, варто відзначити основні речі, які знадобляться:
• вата або стерильні серветки;
• перекис водню;
• мило з антибактеріальним ефектом;
• пов’язка або лейкопластир;
• вушні палички.
Відразу після отримання від кішки травми потрібно ретельно промити пошкоджену ділянку проточною водою. Якщо під рукою виявилося антибактеріальне мило, відмінно – сміливо намилює подряпину. Після миття потрібно акуратно промокнути місце чистим рушником або серветкою. Потім за допомогою ватного тампона, змоченого перекисом водню, знезаражуємо рану і ділянку навколо неї. Обробку потрібно проводити кілька разів, замінюючи вату чистої, поки не зупиниться кров.
Практичні поради для лікування
Тепер настала черга лікування. Для цього ватною паличкою набираємо ранозагоювальний і протизапальний бальзам «Рескінол» і акуратно наносимо на подряпину. Засіб допоможе зняти біль і прискорить процес загоєння. Місце пошкодження можна закрити лейкопластирем або стерильною, чистою марлевою пов’язкою.
Якщо з’явилася котяча подряпина, ніж лікувати ви знаєте, головне, дотримуватися послідовність і підтримувати чистоту. Місце травми потрібно берегти від інфікування ще кілька днів і обробляти лікуючим засобом до повного одужання.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ