Крем для ніг від тріщин на п'ятах

Вагітні жінки нерідко відчувають дискомфорт через появу п'яткових тріщин, які виникають в результаті значного навантаження на ноги. І це не дивно, адже жінка набирає за дев'ять місяців виношування дитини до 11-12 кг ваги. Шкіра стоп не витримує такого навантаження і тріскається. У деяких заключний триместр вагітності супроводжується «діабет вагітних», пов'язаним з підвищенням рівня цукру. Явище це, як правило, тимчасове і після пологів швидко проходить. Але в цей період «тимчасовий діабет» також може стати причиною виникнення неприємних тріщин.

Вибираючи крем для ніг від тріщин на п’ятах, необхідно звертати увагу на протипоказання, адже мова йде не тільки про відновлення шкірного пяточного покриву у вагітної жінки, але і про відсутність шкоди для майбутнього малюка. Багато сильнодіючі лікарські засоби мають в своєму складі несумісні з вагітністю компоненти.

трешины на пятках крем

Ідеальний крем для ніг від тріщин на п’ятах для вагітних жінок – бальзам широкого спектру дії «Рескінол». До його складу входять не мають протипоказань природні компоненти: олії обліпихи, мінеральне і зародків пшениці, муміє, прополіс, березовий дьоготь, мед, хвойна живиця, вітамінний комплекс, що сприяють ефективному відновленню шкірного покриву стоп і п’ят.
Застосування «Рескінола» допоможе не тільки усунути хворобливі тріщини, але і відновить структуру шкіри, надаючи при цьому знеболюючий і зволожуючий ефект. Бальзам не має вікових обмежень, з успіхом застосовується при лікуванні ушкоджень шкіри у дітей і дорослих. «Рескінол» абсолютно безпечний і може використовуватися в цілях профілактики.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ