Кров з вени синяк, чим мазати?

Напевно, кожному з нас хоча б раз у житті доводилося здавати кров з вени. Процедура проста, але існує досить-таки поширена проблема. Результат того, що брали кров з вени - синяк. Чим мазати? Як лікувати? Чи варто надавати цьому значення? Стандартні питання, що виникають у тих, хто зіткнувся з цією неприємністю.

Причина появи синця в тому, що після проколу вени на руці кров потрапляє під шкіру, після чого утворюється гематома.

Як можна уникнути появи синця?
Так, синці після здачі крові з вени з’являються не завжди і не у всіх. Все може залежати від стану вен, а досвід медсестри і головне – від вашої поведінки після процедури. Відразу ж після здачі крові необхідно докласти ватку, намочену спиртом, до місця проколу і зігнути руку в лікті. Не рекомендується розтискати руку раніше, ніж через десять хвилин. Якщо зробити це передчасно – синяка не уникнути, так як кров потрапить під шкіру, утворюючи гематому.
Кров з вени. Синяк. Чим мазати?
Для вирішення цієї проблеми найкраще підійдуть засоби, у складі яких є загоюють речовини з антисептичним ефектом. Також необхідно стежити, щоб у препараті не було шкідливих і агресивних хімічних компонентів, які можуть тільки посилити проблему, дратуючи шкіру.
Одним з лідерів з продажу є препарат «Рескінол». Це багатокомпонентний бальзам, в складі якого тільки натуральні речовини. Вітамін Е, ефірні масла, натуральний мед і прополіс сприяють швидкому загоєнню саден, гематом і синців. Необхідно нанести кілька крапель на пошкоджене місце і дати вбратися в шкіру. Застосовувати засіб необхідно 3-4 дні, в залежності від розміру і стану синяка. Дуже просто, легко і ефективно!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ