Лікування подряпин, ефективний засіб

Невдало погравши з кішкою, подряпала в гаражі або отримавши пошкодження на кухні, багато хто не знає, як проводити лікування подряпин і вибрати ефективний засіб правильно, щоб процес загоєння пройшов швидше. При отриманні розриву цілісності шкірного покриву, навіть незначного, можна занести інфекцію і отримати масу неприємностей. Щоб цього не сталося, і мікротравма зажила за пару днів, дотримуйте кілька нескладних, але обов'язкових правил.

Як грамотно вилікувати подряпину?

Перше правило – надання грамотної першої допомоги. Для цього область пошкодження необхідно промити проточною водою, якщо кров зупинилася – можна з милом. Потім потрібно знезаразити мікротравму. Для цього рекомендується використовувати 3% перекис водню або антисептичний розчин хлоргексидину. Особливу увагу вимагають пошкодження, отримані від різних тварин і при контакті з іржею або хімічними засобами. Їх можна кілька разів промити водою з милом, щоб в рані не залишилося сторонніх часток.
Після проведення антисептичної процедури, потрібно подумати, чим її лікувати. Вибирати для лікування подряпин ефективний засіб потрібно відповідно до вимог. Краще якщо препарат комплексного і широкого спектру дії, тоді не потрібно купувати кілька різних мазей і спреїв. Спробуйте новий універсальний засіб – «Рескінол», яке має всі необхідні для лікування властивості:
• ранозагоювальну;
• протизапальну;
• знезаражувальне;
• знеболююче;
• регенеруючу.
Змащувати бальзамом або іншим засобом потрібно 3-4 рази в день. Лікування не можна припиняти до повного одужання шкірного покриву і відновлення цілісності. Вибирайте ефективні засоби для лікування мікротравм і пошкоджень, які допоможуть вже через пару днів забути про неприємності.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ