Лікування гематоми ока, перша допомога, медикаментозні засоби

Причиною появи гематоми під оком є ​​всілякі травми. Якщо лікування невеликого синця не приділяти належної уваги, він зійде самостійно через 1-2 тижні. Але якщо чоловіки спокійно ставляться до такої проблеми, то приховати синець на обличчі жінкам набагато складніше, через що виникає питання - як проводиться лікування гематоми очі, які народні і медикаментозні засоби потрібно використовувати для прискорення процесу загоєння?

 

Надання першої допомоги
Лікування гематоми очі в домашніх умовах полягає в наступному:
• холод, прикладений до місця пошкодження відразу після отримання травми, допомагає запобігти утворенню набряку і синяка. Як холодного компресу рекомендується використовувати загорнутий у тканину лід або будь-якої охолоджений предмет;
• для прискорення процесу розсмоктування синяка можна приготувати спеціальний розчин з насіння анісу – залийте 2 столові ложки насіння водою і прокип’ятіть протягом 10 хвилин, отриманим відваром змащуйте травму кожні 2 години;
• подрібнений на тертці цибулю або картопля також сприяють швидкому загоєнню гематоми;
• листя подорожника або капусти, попередньо розім’яті і змащені медом, допомагають зменшити біль і запобігти набряк;
• хорошим розсмоктує дію має порошок бодяги – розведіть його водою і нанесіть отриману кашку на область пошкодження, через 15 хвилин змийте її залишки і обробіть шкіру живильним кремом.
Лікування медикаментозними засобами
Народні методи, безумовно, допомагають, але найбільшого ефекту вдається досягти при застосуванні лікарських препаратів. Придбайте бальзам «Рескінол», це засіб створено з натуральних, біологічно чистих компонентів, завдяки чому сприяє швидкому відновленню шкіри, зняття набряку і зменшення болю. Крім того, «Рескінол» мінімізує ризик виникнення ускладнень.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ