Лікування гематоми на обличчі, 5 народних методів

Освіта гематоми на обличчі може привести до вкрай небажаних наслідків, тому в такій ситуації не варто зволікати з лікуванням. Синець важко замаскувати косметичними засобами, тому для розсмоктування гематоми потрібно вдатися до методів народної медицини. Лікування гематоми на обличчі повинно здійснюватися в комплексі з лікарськими препаратами, особливо якщо рана сильно болить і спостерігається значна набряклість пошкодженої ділянки.

 

Народна медицина при лікуванні синців
1. Найбільш відомим методом усунення набряклості і зняття запалення є використання холодного компресу – загорнутого в тканину шматочки льоду або будь-якого охолодженого предмета. Прикладати холод до ніжної шкіри обличчя не рекомендується більше ніж на 15 хвилин.
2. Після двох днів після отримання травми слід прикладати до хворого місця теплі компреси (на 15-20 хвилин). Сухе тепло сприяє розширенню судин і відтоку крові від верхніх шарів шкіри.
3. Хорошим розсмоктує дію має порошок бодяги, досить розвести суміш водою в пропорціях 1 до 2, нанести на синець і залишити на 15 хвилин.
4. У рішенні проблеми також допомагає йодна сітка.
5. Не менш дієвим способом усунення болю і зняття набряклості є компрес із зім’ятого і змащеного медом капустяного листа.
Лікування гематоми на обличчі повинно бути своєчасним і правильним, і тут не обійтися без лікарських препаратів.
Який препарат вибрати?
Серед величезного асортименту ранозаживляющих засобів найбільш ефективним визнаний бальзам «Рескінол». Завдяки своєму унікальному складу, він володіє відмінним знезаражувальним, протимікробну і розсмоктуючу дію. «Рескінол» істотно прискорює процес загоєння травм, досить нанести бальзам рясним шаром на ушкоджену поверхню.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ