Лікування гематоми, рекомендовані методи

Освіта гематом на тілі відбувається в результаті ударів, ударів, розриву кровоносних судин. На місці травми утворюється почервоніння і припухлість, згустки крові накопичуються в тканинах і не можуть вийти на поверхню, що провокує появу синюшного нариву. Гематоми можуть бути невеликими або великими, якщо людина отримала важку травму. Лікування гематоми на увазі використання народних коштів і лікарських препаратів.

Народні методи лікування травм
1. Для усунення набряклості і зменшення розміру гематоми відразу після отримання травми рекомендується прикласти до шкіри лід або будь-який холодний предмет.
2. Теплі компреси (грілку або пляшку з теплою водою, загорнуту в хустку нагріту сіль) доречно застосовувати тільки на третю добу після травмування.
3. Порошок бодяги, розведений водою, є відмінним розсмоктує засобом. Суміш потрібно нанести на шкіру на 15-20 хвилин, потім змити водою. Процедуру краще виконувати в рукавичках і уникати попадання суміші на слизові оболонки.
4. Зім’ятий капустяний лист, прикладений до хворого місця, також допомагає вилікувати підшкірні гематоми.
5. Хорошим розсмоктує дію має відвар кори дуба і багна.
Лікування гематоми вищепереліченими методами проводиться тільки в тому випадку, якщо травма невелика і не викликає особливого занепокоєння. При великих і хворобливих ранах потрібно скористатися лікарськими препаратами.
«Рескінол» – кращий засіб від гематом
Натуральний бальзам «Рескінол» містить в своєму складі безпечні компоненти – масло обліпихи, масло зародків пшениці, мед, прополіс, вітаміни та інші цілющі речовини. Завдяки цьому препарат виявляє потужну розсмоктуючу, протизапальну і відновлює дію. Засіб не має протипоказань і застосовується для лікування будь-яких ран і гематом.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ