Лікування порізів, загоюча мазь

Раною називається будь-яке пошкодження шкірного покриву, що відбулося в результаті отримання травматичних дій. На жаль, навіть самі невеликі ранки і садна можуть становити загрозу для здоров'я людини, так як в них можуть легко потрапити шкідливі мікроорганізми. І саме тому при лікуванні порізів, загоює мазь для них повинна вибиратися з особливою увагою.

Як правильно обробити рану самостійно?

Для того щоб належним чином убезпечити себе, рану потрібно обробити так:
• Прибираємо бруд, яку видно.
• Обробляємо тим антисептиком, який опинився під рукою.
• Зупиняємо кровотеча.
• Накладаємо пов’язку.
У разі, коли рана великих розмірів, або хворому дуже погано, необхідно негайно доставити його на огляд до лікаря.
Народна медицина теж може допомогти
Для лікування невеликих і свіжих ран можуть використовуватися і деякі народні засоби. Так, наприклад, порошок верби, дрібно порізані листя подорожника і звіробою, прополіс мають можливість допомогти одужати хворому. Головне, пам’ятайте, що всі народні засоби хороші тим, що є натуральними, але в цьому їх і мінус – вони дуже швидко псуються. Тому, за будь-якої перев’язці доведеться готувати свіжі лікарські засоби. А часом на це немає часу. Виходом з такої ситуації може стати бальзам «Рескінол» – препарат, який має безліч активних компонентів натурального походження.
Варто також пам’ятати, що коли відбувається лікування порізів, загоює мазь який би вона не була (навіть «Рескінол»), обов’язково повинна наноситися тонким шаром і тим самим не заважати рані дихати. Під товстим шаром у рані не буде доступу до кисню і в ній буде відбуватися розмноження небезпечних анаеробних бактерій.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ