Лікування після травми

Травма - це загальний і дуже великий термін, який означає пошкодження, отримане в результаті аварії, падіння, удару, занять спортом або активних ігор і безлічі інших причин.

До травм відносять:

• садна і синці;
• опіки;
• рани;
• удари і розтягнення;
• переломи та ін.
Як правильно відновитися після травми?

лечение после травмы

Існують як дуже серйозні травми, що вимагають спеціалізованих процедур, так і піддаються лікуванню в домашніх умовах. Якщо в першій ситуації лікування після травми контролює доктор, то в другій потрібно проявити самостійність і вдатися до порад по відновленню:
• Контрастні ванночки або примочки – дуже хороший засіб для підтримки гнучкості травмованої частини тіла, особливо це стосується тих випадків, коли пошкоджена рука або нога. Однак чергування тепла і холоду допустимо лише через 72 години (якщо пошкодження незначне), і після того, як повністю спаде набряк в разі серйозних травм.
• На самому початку варто створити умови максимального спокою для пошкодженої частини тіла, а пізніше керуватися девізом «рух – життя». Спершу на допомогу прийде легка гімнастика (її призначить або лікуючий лікар, або ви самі можете знайти відповідні вправи), яка поверне гнучкість і, як не дивно, позбавить від больових відчуттів, а потім потрібно повністю задіяти частину тіла, яка була пошкоджена.
• Існує ще один метод, який сприяє одужанню: мазі і бальзами для розтирання – чи не найкраще лікування після травми. Поєднуються одразу дві процедури – масаж пошкодженої ділянки і його підживлення корисними речовинами. Високоякісним засобом в цій області вважається «Рескінол» – бальзам, що складається тільки з природних компонентів. Ця мазь відрізняється своєю багатофункціональністю:
 зменшує болючість;
 знімає набряк;
 допомагає як відразу після травми, так і в відновлювальний період;
 діє при будь-яких видах травм – від легкого порізу до серйозних опіків.
Рекомендується застосовувати бальзам на самому початку лікування: швидка ліквідація запалення і болю дозволить швидше піти на поправку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ