Лікування після забоїв

Ми досить часто стикаємося з забитими травмами, знаємо багато про першої допомоги і основи лікування. Нікого не здивувати, необхідністю прикладати до травмованого місця холод або робити рентгенографію. Багато чули про мазі, які допомагають боротися з симптомами пошкодження. Але про лікування після ударів замислювалися небагато.

Що таке лікування після травми?

Звичайно, не всі пошкодження вимагають уваги після успішного лікування. Як тільки ми зняли гематому і набряк за допомогою бальзаму «Рескінол» або іншого популярного засобу, про забитті забуваємо. Але в деяких випадках відновлювальні заходи обов’язкові. Особливо це стосується ударів кінцівок.
Тривалість і особливості реабілітації залежать від тяжкості та характеру раніше отриманого ушкодження. Всі дії в цей період спрямовані на повернення пацієнту психологічного і фізичного здоров’я. Не опускайте руки, будьте наполегливі і все вдасться.
Види реабілітаційних заходів
Ми розглянемо основні методи відновлення. Їх групують або призначають окремо.
Масаж. До нього вдаються досить часто. Це відмінний метод відновлення кровообігу і поліпшення стану тканин. Ділитися на апаратний і класичний ручний.
Психотерапія. Лікування після ударів може тривати досить довго. Такий період особливо складний для спортсменів. Психотерапія допоможе не впасти духом і швидко відновитися.
Рефлексотерапія. Поєднує різні методи впливу на біологічно активні точки. Включає в себе: голковколювання, кріотерапію, стоунтерапія, термопунктуру і акупрессуру.
Фізіотерапія. Використання дії фізичних факторів в медичних цілях (вплив звукових хвиль, магнітотерапія і т. Д.).
Механотерапія. Робота зі спеціальними апаратами і тренажерами для відновлення після травм.
ЛФК. Користь лікувально-гімнастичних вправ незаперечна.
Реабілітаційні заходи дадуть впевненість, що ускладнення не виявляться і людина заживе повним життям. Не шкодуйте часу і зусиль на подібні заходи.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ