Лікування синців за короткий час

Синяк - нерідке явище в житті кожної людини. Будь випадковий удар може привести до появи фіолетового синця на шкірі. Травма сама по собі досить нешкідлива, але її наявність може істотно зіпсувати зовнішній вигляд, а це зовсім неприйнятно для сучасного темпу життя. Тому необхідне лікування синців за короткий час. Існує кілька відомих народних способів:

1. Використання бодяги. Цей засіб можна придбати в аптеці. Перед застосуванням її змішують з рослинним маслом і водою (або спиртом), а після наносять на синяк. Повторюйте процедуру кілька разів на добу, і вже на наступний ранок гематома стане менш помітною.
2. Швидко приховати синець можна шляхом створення теплового ефекту. Для цього потрібно змочити шматочок м’якої тканини або серветку в теплій воді, прикласти до синців. Щоб підсилити ефект, слід обмотати місце вовняним шарфом або інший щільною матерією.
3. Крім теплового компресу можна робити розтирання з гірчичним маслом.
4. Здійснити лікування синців за короткий час допоможе перцевий пластир. Це самий швидкодіючий, але і самий неприємний варіант. Пластир прикріплюють на пошкоджену ділянку шкіри на кілька хвилин – від синця не залишається і сліду. Проблема в тому, що якщо необхідно позбутися від синяка на обличчі, цей спосіб не підійде.
Ефективне і абсолютно безпечний засіб для усунення синців на будь-яких ділянках тіла – бальзам «Рескінол». Він створений на основі природних компонентів, вітамінів і натуральних олій, що дозволяє препарату прискорити процес загоєння ран, усунути синці і гематоми, відновити цілісність шкірних покривів. «Рескінол» має протизапальну дію, перешкоджає появі інфекцій. Нанесіть невелику кількість бальзаму, і незабаром від синяка не залишиться і сліду!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ