Лікування тріщин на сосках при годуванні

Практична кожна мама, яка годує, стикається з механічними пошкодженнями сосків. Садна і тріщини стають серйозною проблемою грудного вигодовування. Вони часто призводять до утворення лактаційного маститу і жінки просто відмовляються від цього природного процесу на користь штучних сумішей. Тому так важливо знати, як правильно розпочати лікування тріщин на сосках при годуванні, щоб не відлучати від грудей дитину.

Що впливає на утворення тріщин?
Можливі причини:
• чутлива або пересушена шкіра;
• форма сосків;
• неправильне прикладання;
• невміння зціджувати молоко;
• молочниця в роті немовляти.
При неправильному ссанні грудей малюком шкіра на соску часто треться, а сам він деформується, в результаті виникають травми.
Що робити, якщо з’явилася така проблема?

трещины на сосках при кормлении

Починати лікування тріщин на сосках при годуванні жінка повинна c відвідування гінеколога. Він повинен з’ясувати причину пошкодження грудей і призначити терапію. Зазвичай, якщо немає ускладнень, то лікар виписує мазі і креми. Для швидкого загоєння рекомендується використовувати бальзам «Рескінол».
Спеціально розроблений унікальний склад бальзаму являє собою ідеальне поєднання природних, біологічно чистих продуктів, які не викликають алергічних реакцій і побічних ефектів.
Важливим є відсутність гормонів та антибіотиків. Препарат не токсичний і безпечний для малюка. Тому його не потрібно змивати.
«Рескінол» створює невидиму плівку, захищаючи сосок. Бальзам пом’якшує шкірні покриви, підвищує їх еластичність. Також володіє відмінним регенераційні дією. Одним з компонентів мазі є вітамін Е, який не дає пересихати ніжній шкірі.
На пошкоджену ділянку рекомендується щодня наносити препарат після закінчення годування.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ