Лікування забитих місць, ефективна мазь

Хочемо ми того чи ні, але дуже часто потрапляємо в такі ситуації, які приносять нам біль і страждання. Мова не про втрачену любов або зраді, а про фізичний біль, яка приносить нам дискомфорт і часто обмежує в русі. Маючи елементарні знання в наданні ПМП, можна легко і просто полегшити свої страждання. Будь-які рани, травми, переломи умовно можна розділити на дві категорії: відкриті і закриті. Якщо відкриту рану відразу ж легко розпізнати за зовнішніми ознаками, то з другими справа йде складніше.

Розпізнавання внутрішніх пошкоджень.

Закритим пошкодженням будь-якій частині тіла або органу (в тому числі внутрішнього) вважається пошкодження, при якому не зачіпається зовнішня поверхня, тобто шкіряний покрив. Найпоширенішим з таких вважається забій м’яких тканин. Його дуже легко розпізнати, дивлячись на зміни верхнього шару шкіри після удару або падіння. Основні ознаки забиття:
• Тупий біль в травмованій області.
• Почервоніння і далі посиніння шкіри (утворення гематоми).
• Синці на місці травми.
• Припухлість.
• Хворобливі відчуття при русі і напрузі пошкодженої частини.
Для усунення цих симптомів вам, швидше за все, доведеться запастися ефективної маззю для лікування забитих місць або розтягувань м’язів.
Перша допомога при ударі
Залежно від ступеня забиття, надання допомоги може проводитися як в мед закладі, так і вдома. У домашніх умовах найкраще обмежитися в русі, охолодити місце забитого і скористатися «Рескінолом», за відгуками багатьох пацієнтів, – ефективної маззю для лікування забиття, а зверху накласти що давить еластичну пов’язку. «Рескінол» м’яко і безболісно діє на місце забитого місця, усуваючи почервоніння і знімаючи припухлість. Даний бальзам якісно загоїть в найкоротші терміни будь-які рани.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ