Лікування в домашніх умовах тріщин на п'ятах

Глибокі тріщини на п'ятах - це прикре явище, яке не тільки псує естетичний вигляд стопи, але і приносить масу хворобливих відчуттів. Причини їх виникнення можуть бути самими різними: робочий день на ногах, неправильна взуття і шкарпетки, порушення в роботі організму, авітаміноз та інше. Відсутність належного догляду за травмованої шкірою ступень може привести до більш серйозних проблема, наприклад, запальним процесам і грибкових захворювань. Саме тому, як тільки утворилися тріщини на п'ятах, лікування в домашніх умовах потрібно починати негайно.

 

Основні домашні засоби лікування тріщин
Для лікування потрісканих підошов в домашніх умовах вже на протязі століть успішно використовуються масляні компреси. Для цього необхідно просочити бавовняні шкарпетки оливковою олією, а потім одягнути їх на ноги і укутати поліетиленом. Зняти через 4-5 годин і добре вимити ступні теплою водою.
Свою ефективність довів і мед, яким слід змастити натуральну тканину і прикласти її до тріщин, надіти шкарпетки і залишити на всю ніч. З ранку залишки меду прибрати, а п’яти змастити маслом або кремом.
Відмінний засіб від тріщин – ванночка з лікувальними травами, такими як ромашка, звіробій, календула, шавлія.
Якщо ж потрібно швидко усунути тріщини на п’ятах, лікування в домашніх умовах рекомендується проводити, використовуючи спеціальні загоюють мазі. Це спрощує процес лікування і знижує ризик появи ускладнень. Ідеальним варіантом можна назвати використання бальзаму «Рескінол», в основі якого лежать натуральні компоненти. Їх поєднання забезпечує потужне бактерицидну і загоює, що дозволяє усунути тріщини за мінімальний час. До того ж «Рескінол» володіє знеболюючим ефектом, що важливо при глибоких хворобливих тріщинах на п’ятах.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ