Лікуємо місце укусу

Поширеність комах на планеті настільки велика, що не зустріти їх можна тільки в Антарктиді. Саме тому так багато людей щодня піддаються нападу комах. Найчастіше ми лікуємо місце укусу неправильно або ж взагалі його не лікуємо, вважаючи, що все пройде само собою. Це вкрай невірний підхід, який може стати причиною появи набряку, свербежу та інших проблем.

Особливості лікування.

Після укусу насамперед з’являються набряки, які мають стійкий характер і можуть довгий час приносити людині дискомфорт. При місцевому набряку потрібно виконати наступне:
• прикладати на місце укусу лід або інший холодний предмет, що допоможе пригальмувати розповсюдження токсичних речовин по судинах;
• використовувати примочки для знезараження місця укусу;
• застосовувати протиалергічні препарати, що має першорядне значення для людей, які схильні до алергії.
Обсяг заходів, які спрямовані на те, щоб знизити набряки і усунути інші наслідки укусу, залежить від швидкості та інтенсивності його наростання. У більшості випадків, коли ми лікуємо місце укусу, набряклість, свербіж і печіння швидко усуваються, за умови, що лікування проводиться правильно.
Бальзами – краще рішення
Одним з найбільш ефективних рішень є застосування сучасних бальзамів, які дозволяють усунути всі наслідки укусів. Великою популярністю на ринку користується «Рескінол», використання якого дає можливість:
• швидко очистити рану від різних мікроорганізмів;
• позбутися від токсинів;
• поліпшити мікрофлору;
• посилити живлення клітин.
Таким чином, комплексний підхід до усунення наслідків укусу полягає в використанні сучасного бальзаму, природні компоненти якого ефективно справляються з будь-якими симптомами.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ