Лікуємо укус комара

Багато з нас несерйозно ставляться до укусів комах, адже неприємні відчуття, а також свербіж і висипання зазвичай проходять дуже швидко. Але є комарі, які є переносниками небезпечних захворювань, таких як - малярія, гельмінтоз та енцефаліт. Найчастіше такі ускладнення властиві тропічним країнам, а й в наших широтах останнім часом почастішали випадки алергічної реакції і запалення. Щоб захистити себе і своїх близьких, лікуємо укус комара за всіма правилами.

Наслідки укусу комах.

Ще один неприємний наслідок укусів комах проявляється у вигляді сильної алергічної реакції. У зоні ризику, як правило, маленькі діти і люди, схильні до алергії. Якщо ви помітили незвичайну реакцію, краще відразу взяти антигістамінний засіб і змастити місце укусу спиртом, оцтом, соком лимона. До ушкодженого місця можна прикласти листочок м’яти або домашнього рослини – алое.
Як надати допомогу?
Якщо після використання народних методів набряклість та свербіж не пройшли, краще скористатися перевіреним медикаментозним засобом, таким, наприклад, як «Рескінол». Бальзам швидко і ефективно знімає свербіж, а завдяки вираженому антисептичну дію, допоможе запобігти ускладненням. Досить лише кілька разів змастити місце укусу, щоб від нього не залишилося й сліду.
У дітей лікуємо укус комара універсальним і сучасним засобом. Вони часто не можуть терпіти і розчісують комарині укуси, заносячи туди інфекції. До складу бальзаму входять тільки натуральні компоненти, такі як масло рослин, мед, лецитин, дьоготь і вітамін Е. Він абсолютно безпечний для тонкої, ніжної дитячої шкіри, тому його можна використовувати без побоювань. Він швидко полегшити свербіж і печіння при укусі комах і дозволить скоріше забути про неприємний інцидент.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ