Лікуємо укус павука

Укус павука - це те, з чим може зіткнутися будь-яка людина, який працює на дачі, займається землеробством або садівництвом. На сьогоднішній день існує величезна кількість отруйних павуків, які відрізняються своїми кігтиками. Їх укус може стати смертельним. Те, як саме ми лікуємо укус павука, залежить від його різновиду.

Симптоми і лікування.

Після того як вас укусив павук, з’являється досить гострий біль, ніби вас вкололи голкою. Крім того, після укусу можна помітити сильний головний біль, нудоту і блювоту.
Після укусу павука, в першу чергу, потрібно прикласти до місця щось холодне, що дозволить позбутися больових відчуттів. Якщо людина страждає алергічними реакціями або серцево-судинними захворюваннями, то його необхідно моментально госпіталізувати.
Запальний процес можна зупинити за допомогою кортикостероїдів. При появі набряків і почервоніння можна використовувати компрес, примочки та інші засоби, в основі яких будуть знезаражувальні речовини. При утворенні виразок рану щодня потрібно обробляти за допомогою перекису водню.
Ефективне лікування
Лікування укусу павука – складний процес, до якого необхідно підійти з розумом. Одним з найбільш ефективних способів є використання бальзаму «Рескінол». Він славиться своїм швидкодією і наявністю тільки натуральних компонентів.
Механізм дії бальзаму полягає в наступному:
• посилення метаболізму клітин в області рани;
• поліпшення відновних процесів, завдяки чому рана від укусу затягується набагато швидше;
• активізація процесу поділу клітин.
Таким чином, використання препарату дозволяє оперативно позбутися наслідків укусу павука, повернути шкірі здоровий вигляд і привабливість.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ