Лікуємо укуси бліх

Укуси бліх - це завжди неприємно, але, не дивлячись на свою хворобливість і сильний свербіж, не уявляють потенційну небезпеку. Більш сприйнятливі до таких укусів діти і люди з тонкою ніжною шкірою. Буває, що на місці пошкодження шкірного покриву з'являється роздратування і почервоніння. Щоб позбавити себе від можливих ускладнень і наслідків, відразу лікуємо укуси бліх правильно.

Як можна допомогти?

Лікування спрямоване на зняття неприємних відчуттів, свербіння і печіння, а також бажання весь час чесати місце укусу. Перша допомога в таких випадках полягає в знезараженні, зняття припухлості і свербіння. Щоб місце укусу НЕ свербіло, можна прикладати вату, змочену в розчині харчової соди або відварі трав. На місце укусу можна прикласти лід або мокре холодний рушник.
Постраждалу ділянку шкіри можна промити теплою мильною водою і обробити спиртовмісної настоянкою. Якщо народні методи виявилися неефективними, варто намазати укус загоює і заспокійливої ​​маззю, наприклад, бальзамом «Рескінол». Його натуральний склад допоможе швидко зняти неприємні симптоми і за кілька нанесень вилікувати ранку, що утворилася.
Володіючи пом’якшувальною, протизапальну, антигістамінну і знезаражувальним дією, бальзам позбавить вас від неприємних відчуттів швидко і ефективно. Такий засіб має бути в кожному домі, бальзам допомагає вилікувати укуси різних комах, пошкодження шкіри і забиті місця.
Запобіжні заходи
Лікуємо укуси бліх відразу, щоб ранка не інфіковані. Після цього потрібно позбутися від самої причини. Спочатку потрібно з’ясувати, звідки взялися комахи. Якщо це постільні або трав’яні блохи – слід провести ретельну дезінфекцію приміщення і тканин. Можливо, потрібно буде викликати фахівців, які допоможуть вирішити проблему на місці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ