Лікуємо укуси клопів

Клопи доставляють багато неприємностей, і там, де вони завелися, необхідно провести якісну дезінфекцію. Укуси клопів, незважаючи на їх невеликий розмір, дуже болючі і довго гояться. Від зустрічі з шкідниками ніхто не застрахований, тому в своїй домашній і туристичної аптечці потрібно обов'язково мати ефективний засіб від укусу цих комах. У багатьох може розвиватися алергія і численні ускладнення, тому лікуємо укуси клопів відразу і правильно.

Способи лікування.

Найчастіше клопи кусають дітей, так як у них більш ніжна і тонка шкіра. Якщо така неприємність трапилася з вами або вашою дитиною, потрібно надати правильну допомогу. Перше, що потрібно зробити, це кілька разів промити місця укусів водою з милом. Краще якщо це буде господарське або будь-яке інше знезаражувальне мило. Потім слід сполоснути пошкоджену ділянку розчином соди.
Полегшити свербіж допоможе холодна пов’язка з льодом, соком петрушки або картоплі. Далі ранки потрібно обробити будь-яким антисептиком. Це може бути звичайна перекис водню, настойка прополісу або календули. Дорослим можна змастити місце укусу нашатирним спиртом або горілкою. Але це тільки засоби надання першої допомоги, тому лікуємо укуси клопів сучасними засобами.
Можна скористатися таким бальзамом як «Рескінол». Незважаючи на абсолютно натуральний і безпечний склад, це досить ефективний і багатофункціональний засіб. Невелика кількість бальзаму потрібно нанести не тільки на сам укус, але і на ділянку шкіри навколо нього. Це дозволить запобігти потраплянню інфекції в ранку і зніме неприємний свербіж. Крім того, засіб допомагає при різних побутових травмах, ударах, опіках, подряпинах та синцях, тому варто покласти його в свій чемоданчик із засобами для першої допомоги разом з антисептиками і перев’язувальними матеріалами.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ