Лікуємо укуси вошей

Педикульоз - це рідкісне, але дуже неприємне захворювання, знайоме багатьом батькам. Воші поселяються в волосяної частини голови і дуже швидко там розмножуються. Харчуються воші виключно кров'ю людини, проколюючи, як комар, шкіру і випиваючи кров. Сверблячка і печіння викликає спеціальний фермент, який вводять під шкіру комахи для запобігання згортання крові. Укуси виглядають як невеликі червоні точки з синюватою окантовкою. Відмінністю укусів вошей від інших комах є хаотичність розташування по всій голові.

Крім дискомфорту і постійного бажання чесати голову, існує небезпека виникнення ускладнень. До них відносяться дерматити, роздратування, підвищення температури тіла при запущеному педикулезе, а також інфікування небезпечними вірусами. Тому лікуємо укуси вошей грамотно, як тільки їх помітили.
Способи лікування
Позбутися від вошей можна за допомогою спеціальних засобів, що продаються в кожній аптеці. Вони допомагають за кілька застосувань вбити всіх вошей і позбавити дитину від паразитів. Але це тільки півсправи. Якщо комахи встигли неабияк покусати шкіру, потрібно лікувати укуси вошей далі. Якщо є можливість, краще поголити дитини наголо, особливо якщо це хлопчик – волосся швидко відросте, а провести лікування і уникнути ускладнень буде набагато простіше.
Для лікування можна використовувати бальзам на натуральній основі – «Рескінол». Він допоможе швидко зменшити свербіж, зняти роздратування. Маючи природний антисептичну дію, засіб не дозволить укусів інфікуватися. Бальзам абсолютно безпечний для дітей, так як в його склад входять тільки природні компоненти, такі як рослинні масла, березовий дьоготь, лецитин, вітамін Е і прополіс. Змащуючи кілька разів в день покусані ділянки шкіри, ви швидко вилікуєте дитини і забудете про неприємний діагноз.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ