Лікуємося після забитого

Наше життя абсолютно непередбачувана і в ній можуть траплятися найнесподіваніші події. На жаль, вони не завжди приємні і найкраще бути готовими до них. Стосується це, перш за все, випадкових травм, падінь та інших явищ, які несуть шкоди нашому здоров'ю. Будь-яка людина, що не має медичної освіти або просто далекий від цієї сфери, повинен обов'язково мати елементарні знання з надання першої медичної допомоги. Але, перш, ніж надавати допомогу, особливо важливим є визначення типу травми. Почнемо з самого простого. Найбільш поширеними є травми кінцівок:

• Поріз.
• Розтягування і розриви м’язів або зв’язок.
• Забій.
• Вивих.
• Перелом або накол кістки.
Найменш небезпечним є забій м’яких тканин, там не менше лікування після удару – справа далеко не другорядне.
Ступеня ударів
Думати, що забій зовсім не представляє небезпеки – помилково. Існує чотири ступені ударів, при яких стан м’яких тканин в області пошкодження може варіюватися від незначного до критичного. Найбільш небезпечною є остання стадія, основні ознаки якої: різкий біль, гематома темно-синього або фіолетового кольору, набряк всієї кінцівки. У таких випадках правильним буде звернення за допомогою до травматолога або терапевта.
Лікуємося після забитого будинку
Багато часто нехтують походом до фахівця і намагаються вилікуватися після забитого будинку. Але, на приготування домашніх ліків йде дуже багато часу, а допомога при забитті потрібна в найкоротші терміни. У такому випадку можна скористатися доступним, але ефективним засобом – бальзамом «Рескінол». Це універсальний препарат в лікуванні забитих місць, ран та інших травм. До складу «Рескінола» входять березовий дьоготь, муміє, масло обліпихи і інші натуральні компоненти, які допомагають зняти набряк і прискорити лікування забиття.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ