Як лікувати око від удару?

Травма ока - серйозне явище, яке здатне привести до вкрай небажаних наслідків. Якщо удар був не сильним, можна скористатися народними способами, що дозволяють усунути біль і зняти набряклість. Дана стаття дозволить вам дізнатися про те, як лікувати очей від удару самостійно, а в яких випадках потрібно звертатися до фахівця.

Самостійне лікування народними засобами.

Як лікувати око від удару в домашніх умовах? Існує кілька перевірених методик:
• холодний компрес, прикладений до ушкодженої ділянки на кілька хвилин, дозволить зменшити набряк і розміри синця;
• компрес з сирої картоплі (дрібно натерти картоплю і загорнути в марлю) слід прикладати до місця удару на п’ять хвилин, потім змити залишки картопляного соку водою і змастити шкіру живильним кремом;
• бодяга – відмінно допомагає при утворенні синців під очима. Розчиніть порошок у воді і нанесіть тонким шаром на шкіру, змийте водою через п’ятнадцять хвилин.
Якщо травма супроводжується сильним болем, різзю, кровотечею – потрібно негайна лікарська допомога, в іншому випадку є ризик втратити зір.
Які аптечні засоби можна використовувати?
Відмінним аптечним препаратом, що дозволяє швидко усунути гематоми різного ступеня тяжкості, є бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки природні речовини (мед, прополіс, муміє, масла, вітаміни), які сприяють активному відновленню тканин, запобігають проникненню під шкіру інфекцій, знижують ризик запалення, зменшують біль і набряклість. Засіб призначений для зовнішнього використання при свіжих травмах шкіри і слизових оболонок. Наносити бальзам на пошкоджену ділянку необхідно рясним шаром, після висихання засобу процедуру рекомендується повторити.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ