Лопаються судини - синці, чим лікувати?

Багатьом відома така проблема: лопаються судини, синці. «Чим лікувати?» - Перше питання, яке виникає. Постановка питання вже спочатку неправильна. Адже повинен виникнути питання: «Як цьому запобігти?». Для початку, необхідно розібратися в причинах цього явища.

Основні причини розриву судин:

• слабкі стінки судин;
• удари, травми;
• перенапруження під час пологів;
• гіподинамія;
• стреси;
• вплив холодних температур;
• зловживання соляріями.
Методи профілактики
Одним з ефективних способів усунення цієї проблеми є масаж. Його можна робити в домашніх умовах. Це дуже легко. Потрібно проводити пальцями по кінцівках, прикладаючи силу. Це покращує кровотік і запобігає розриву судин. Але, в ідеалі, рекомендується відвідувати професійного масажиста хоча б раз на рік.
Також не рекомендується перенапружувати м’язи, зловживати солярієм і хімічними процедурами. Необхідно стежити за своїм харчуванням, не вживати багато жирної, смаженої та копченої їжі, не переїдати на ніч. Стежити за своїм раціоном і приймати всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Але якщо проблема вже існує, не обійтися без лікарських препаратів.
Лопаються судини. Синці. Чим лікувати?
У наш час існує безліч різних препаратів, мазей, розтирань, бальзамів, кремів, які обіцяють карколомний ефект вже через кілька днів. Але ж так хочеться виглядати красиво! Але варто бути дуже уважним і досить прискіпливо вибирати засіб для лікування.
Одним з препаратів, унікальних у своєму роді, є бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні компоненти, які дарує нам природа. Він насичений вітамінами і мікроелементами, які допоможуть відновити кровотік і усунути ненависний синяк. Вітамін Е сприяє швидкому загоєнню, а прополіс і натуральний мед м’яко впливають на пошкоджені тканини. Досить нанести тонкий шар бальзаму на шкіру і вже через кілька днів окружність синяка зменшиться, а незабаром він і зовсім зникне.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ