Мазь від забоїв та гематом, рекомендації

Удари рук, ніг, голови та інших частин тіла не рідкість, тому в домашній аптечці завжди має перебувати ранозагоювальний засіб. Вибрати відповідну мазь від ударів і гематом досить складно, на увазі широкого асортименту препаратів. Лікувати травми потрібно обов'язково, щоб не допустити ускладнень. Якщо травма незначна, прискорити її загоєння допоможуть народні засоби, а якщо гематома супроводжується сильним болем і набряком, тоді без лікарських препаратів не обійтися.

 

Перша допомога при травмі
При ударах часто відбувається розрив кровоносних судин і утворення гематоми (скупчення кров’яних згустків під шкірою). Для якнайшвидшого загоєння незначних травм потрібно здійснити такі заходи:
• очистити рану від можливих забруднень за допомогою перекису водню;
• при помітному ушкодженні шкірних покривів необхідно скористатися антисептичним засобом;
• для зняття набряклості і зменшення розміру синця рекомендується прикласти до травми холодний компрес (лід або будь-охолоджений предмет, загорнутий у рушник);
• також зняти набряк і почервоніння допомагає розім’ятий капустяний лист, кашка з лука або картоплі;
• для швидкого загоєння травми слід використовувати спеціальну мазь від ударів і гематом.
Які мазі краще використовувати?
Препарати від синців повинні володіти протизапальними і розсмоктуючими властивостями, до таких засобів відносяться мазі на основі гепарину, бодяги або гірської арніки. Але найбільш ефективним препаратом вважається бальзам «Рескінол», в його склад входять натуральні, безпечні компоненти: прополіс, мед, муміє, масла, вітаміни та інші речовини. При нанесенні «Рескінола» на рану відбувається посилення кровообігу і активація процесу природного відновлення структури шкірних покривів. Такий засіб обов’язково має бути присутнім в домашній аптечці.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ