Мазь після травми

Від отримання травм ніхто з нас не застрахований, особливо з даною проблемою стикаються люди, які ведуть активний спосіб життя і спортсмени. Допомогти шкірі швидко відновитися, зняти запалення, біль і набряк, допоможе спеціальна мазь після травми. При отриманні великої гематоми використовуються потужні протизапальні та знеболюючі засоби, при свіжих ранах рекомендовано застосування охолоджуючих гелів, для прискорення загоєння незначних травм краще віддати перевагу мазей, який поліпшує кровообіг.

Асортимент аптечних препаратів
1. Для нормалізації роботи капілярів, захисту рани від інфекції і зменшення больових відчуттів використовуються: Троксевазин, Репарил, Гепаринова мазь.
2. Також відмінним анальгезирующим і протизапальну дію мають препарати: Міотонія, Перклузон, Нафталгін. Ці кошти надають охолоджуючий ефект, втирати в шкіру їх не потрібно, досить прикласти мазь до хворого місця і прикрити марлевою пов’язкою.
3. Через декілька днів після травмування рекомендується застосовувати разогревающие і розслаблюючі засоби, до яких відносяться: Никофлекс, Дольпік, Капсодерм.

мазь от травмы

В аптеках представлений широкий асортимент ранозаживляющих препаратів, завдяки яким вдається швидко позбутися від проблеми і повернутися до колишнього ритму життя. Але як зрозуміти, яку саме мазь після травми краще використовувати?
Який засіб більш ефективно?
Кращим препаратом для швидкого загоєння ран різного ступеня тяжкості є комбінований бальзам «Рескінол». Речовини, що входять до його складу, повністю натуральні, мають болезаспокійливими, антимікробними та регенеративними властивостями. При нанесенні засобу на травму відбувається активація процесу відновлення первісної структури тканин, запобігання проникнення в рану інфекції та утворення рубців.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ