Мазі від гематом, чим відрізняються

При ударі об тверду поверхню або при падінні відбувається пошкодження судин і скупчення кров'яних згустків під шкірою, іншими словами, на тілі утворюється гематома. Якщо травма незначна і не приносить особливого дискомфорту, для лікування застосовується проста мазь від гематом, але якщо рана велика і супроводжується сильними больовими відчуттями, тоді необхідно використовувати розсмоктує і болезаспокійливий препарат.

Різноманітність лікарських засобів
Перш ніж придбати ту чи іншу мазь, краще заздалегідь проконсультуватися з фахівцем і з’ясувати можливі протипоказання. Найбільш поширеними ранозагоювальні засобами є:
• гепариновая мазь – її унікальний склад дозволяє зняти набряклість, зменшити больові відчуття, поліпшити процес кровообігу і прискорити загоєння травми;
• мазь Вишневського – має гарні антисептичні властивості, перешкоджає розвитку запалення і сприяє швидкому розсмоктуванню утворився на тілі синці. Наносити засіб краще під стерильну пов’язку з ізолюючим шаром;
• Рятувальник – багатофункціональний лікарський препарат, що містить в складі природні компоненти, які надають розсмоктуючу і регенеруючу дію.
Але яку мазь від гематом вибрати? Як серед всього асортименту знайти дійсно ефективний і при цьому безпечний препарат?
Кращий засіб проти гематом
Фахівці радять використовувати для лікування синців різного ступеня тяжкості унікальний бальзам «Рескінол», в основу якого входять природні, біологічно активні речовини. «Рескінол» робить позитивний вплив на шкіру відразу після нанесення, активізуючи процес регенерації тканин, перешкоджаючи проникненню в рану інфекції та знижуючи больові відчуття. Такий препарат повинен завжди перебувати в домашній аптечці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ