Мазі від синців і гематом, яку вибрати

Освіта на обличчі й тілі червоних або багряних гематом відбувається у багатьох внаслідок падінь, ударів або ударів. Як позбутися від цієї проблеми, не чекаючи, поки синець зійде самостійно? Існує безліч народних методик, що дозволяють відновити пошкоджені судини і структуру шкіри. Але народні засоби доречно використовувати тільки в разі отримання незначних травм. Якщо ж у вас утворився величезний синець, прискорити процес його загоєння допоможе аптечна мазь від синців і гематом.

 

Який препарат вибрати?
Як знайти дійсно ефективну і при цьому безпечну мазь? Пропонуємо ознайомитися з переліком препаратів, які, на думку фахівців, допомагають швидко впоратися з проблемою:
• «загоює мазь» добре розсмоктує синці на обличчі і тілі, при використанні не викликає алергічних реакцій;
• «Гепаринова мазь» – сприяє поліпшенню циркуляції крові, знімає набряк і заспокоює біль;
• «Бодяга» – препарат, створений на основі лікувальної прісноводної губки, володіє відмінними розсмоктуючими властивостями, але використовувати засіб потрібно обережно, уникаючи попадання на слизові оболонки;
• препарати на основі гірської арніки володіють хорошим антимікробну і розсмоктуючу дію;
• кошти на основі живокосту істотно прискорюють процес відновлення шкіри і тканин, зменшують біль і набряклість.
Кращий ранозагоювальний бальзам
При отриманні травм різного ступеня тяжкості експерти радять використовувати унікальну мазь від синців і гематом «Рескінол». До складу даного препарату входять природні речовини, що володіють цілющою дією. Нанесений рясним шаром на травму, «Рескінол» перешкоджає розвитку запального процесу, моментально усуває больові відчуття, покращує кровообіг і сприяє швидкій регенерації шкірних покривів.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ