Мазь для ран після операції

В результаті хірургічного втручання неминуче відбувається пошкодження шкірних покривів, Тому важливо знати, яку мазь для ран після операції потрібно використовувати для запобігання зараження організму інфекцією і прискорення відновлення вихідної структури шкіри. В аптеках продається безліч ранозаживляющих препаратів, але як серед всього асортименту вибрати кращий засіб?

Як вибрати ранозагоювальний препарат

Перш ніж купити в аптеці ту чи іншу мазь для ран після операції, необхідно обов’язково ознайомитися з інструкцією до препарату і врахувати вид наявної травми.
1. Якщо рана після перенесеної операції запалилася, спостерігається почервоніння шкірних покривів і незначні гнійні виділення, рекомендується обробити травму антисептичним препаратом.
2. У разі глибоких і хворобливих ран слід вибрати для обробки антибактеріальний засіб з знеболюючим ефектом.
3. Коли рана практично затягнулася, але необхідно запобігти утворенню грубого рубця або шраму – краще використовувати мазь, відчутно допомагає регенеруючу дію.
Перш ніж приступити до обробки травмованого ділянки шкіри, слід ретельно промити рану.
Бальзам для загоєння ран, що не має аналогів
Найбільш ефективним аптечним препаратом, використовуваним з метою прискорення процесу затягування післяопераційних ран, є бальзам «Рескінол». Він володіє унікальними властивостями – зменшує біль, захищає травмовану ділянку від проникнення хвороботворних бактерій, активізує процес відновлення шкірного покриву. Така дія бальзаму досягається за рахунок наявності в його складі виключно природних, натуральних компонентів, нездатних нашкодити здоров’ю людини. Мазь призначена тільки для зовнішнього застосування, наносити її слід рясно і кілька разів в день.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ