Мазь від подряпин

При отриманні будь-якої мікротравми потрібно вміти надати правильну допомогу і провести кваліфіковане лікування. Навіть якщо ви не медичний працівник, потрібно просто запам'ятати кілька простих правил, які допоможуть в будь-якій ситуації. Важливо знати два секрети успішного лікування будь-яких подряпин:

• надати правильну першу допомогу;

• вибрати ефективну мазь від подряпин для загоєння.

Як допомогти собі та своїм близьким в домашніх умовах?
Перша допомога полягає в промиванні пошкодженої ділянки під краном з холодною водою. Якщо травма неглибока, можна додати антибактеріальну або господарське мило, яке виявиться під рукою. Після цього важливим етапом є знезараження ділянки шкіри. Для цього потрібно чистим, краще навіть стерильним ватним тампоном або серветкою, змоченою в розчині перекису водню, кілька разів обробити місце пошкодження.
Вибираємо ефективну мазь
Мазь від подряпин вибирають по її чинним властивостями. Щоб травма не залишила шрамів або рубців, засіб повинен ефективно пом’якшувати і прискорювати процес загоєння. Одним з таких універсальних засобів є бальзам «Рескінол». Він має безпечний і натуральний склад і істотно перевершує аналогічні мазі, за швидкістю процесу відновлення цілісності шкірного покриву і цінової категорії. Такий засіб має бути в кожній аптечці, особливо в сім’ях, де є домашні тварини і діти.
Відразу після обробки подряпини антисептиком, нанесіть на ділянку лікувальну мазь. Засіб допоможе прискорити процес загоєння, зніме біль і неприємні відчуття, а також дозволить уникнути хімічного опіку, який можна отримати, змащуючи подряпини йодом або зеленкою. Ефективний бальзам допоможе вилікувати будь-яку подряпину або травму всього за кілька днів. Головне – не забувати міняти пов’язку і змащувати новим шаром мазі.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ