Мазь від герпесу

Герпес на губах - це проблема, яка хвилює багатьох. Найчастіше освіту такої вади пов'язане з пережитої стресової ситуацією, переохолодженням і застудою, тривалим прийомом лікарських препаратів. Герпес приносить масу незручностей, супроводжується свербінням, печіння, больовими відчуттями. Щоб позбутися від проблеми, рекомендується використовувати спеціальну мазь від герпесу.

Поширені види мазей.

До поширених препаратів, які використовуються для загоєння герпесу, відносяться наступні:
• «Левомеколь» – надає дезинфікуючу, антибіотичні, підсушує і прискорює процеси регенерації шкіри дію. Наносити мазь на уражену ділянку слід двічі на день. Курс лікування становить максимум 10 діб;
• «Троксевазин» – підсушує герпес і перешкоджає проникненню в рану інфекції. Наносити препарат коштує 2 або 3 рази на день;
• «Ерітроміциновая мазь» – володіє тим же дією, як і перераховані вище препарати, але використовувати її слід три рази на день протягом одного місяця.
Мазь від герпесу запобігає поширенню інфекції, але як серед усього розмаїття препаратів вибрати кращий і істотно прискорити процес загоєння рани?
Найбільш ефективний і безпечний засіб
На думку експертів, для якнайшвидшого усунення проблеми краще використовувати бальзам «Рескінол». Даний препарат містить натуральні і абсолютно безпечні для людського організму компоненти – муміє, прополіс і мед, вітаміни і цілющі олії. Бальзам сприяє зняттю запалення, зменшення болю і прискоренню процесу відновлення первісної структури шкіри. Препарат слід наносити на рану рясним шаром і повторювати процедуру по мірі всмоктування кошти в шкіру. Позитивні зміни будуть помітні вже на наступний день.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ