Мазь від обмороження

Якщо на людину тривалий час впливають низькі температури, він отримує обмороження. Найчастіше, спостерігаються поверхневі ушкодження, при яких страждає тільки шкіра, але є і серйозні випадки, що вимагають хірургічного втручання. Щоб швидко вилікуватися, слід не тільки правильно надати першу допомогу потерпілому, а й надалі застосовувати спеціальну мазь від обмороження.

Чому потрібно користуватися саме мазями для відновлення шкіри при обмороженнях?

Безумовно, існують народні методи лікування різних ступенів обмороження, але найбільш ефективним засобом є спеціальна загоює мазь. Якщо її регулярно наносити на пошкоджені ділянки шкіри, то:
• потерпілому стане легше, пропадуть сильні болі;
• станеться швидке одужання;
• на місцях пошкоджень не залишиться шрамів.
Мазь від обмороження, що складається з натуральних компонентів, може в найкоротші терміни вилікувати шкірний покрив обмороженого людини. Звичайно ж, якщо обмороження важкого ступеня, потрібно звертатися за допомогою до лікаря. Тільки після проведених маніпуляцій фахівцем і по закінченню деякого періоду часу, можна застосовувати загоюють мазі і гелі.
Лікування обморожень за допомогою «Рескінола»
Унікальний препарат «Рескінол» володіє широким спектром дії. Це мазь від обмороження, яка відрізняється:
• швидким відновленням шкірних покривів і м’яких тканин;
• протизапальні та антимікробні властивості;
• прийнятною вартістю.
Компоненти, які входять до складу препарату, мають високі регенеративні, косметичні властивості. Це означає, що попереджається виникнення больового шоку, а також зараження крові і інтоксикації. Бальзам, завдяки тому, що він є абсолютно безпечним, можна застосовувати людям різного віку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ